• Értesítés - Tanévnyitó 2022/2023

• A Jedlik Ányos Alapiskola igazgatósága értesíti a kedves  tanulókat és szülőket, hogy a 2022/2023-as iskolai év ünnepélyes tanévnyitójára 2022. szeptember 5-én, hétfőn 8.30 órai kezdettel kerül sor az alapiskola udvarán. Rossz idő esetén az iskola aulájában valósul meg a tanévnyitó. A legújabb rendeletek szerint sem a diákoknak, sem a tanároknak nem kell maszkot viselniük az iskola területén, csak a diákoknak szükséges az iskolába lépéskor felmutatniuk a tünetmentességről szóló nyilatkozatot! A nyomtatvány megtalálható az iskola honlapján, illetve átvehető szeptember 2-ig, péntekig az iskola épületében a délelőtti órákban! Azok a szülők, akik igényeltek a gyermekük számára a tanévkezdéshez otthoni Ag tesztcsomagot, azok szintén átvehetők az iskola asszisztensénél hétfőn és kedden 9.00 és 12.00 óra között.

Egyúttal szeretnénk megkérni a kedves szülőket, hogy akik szeretnék igényelni gyermekük részére az új tanévben  az étkeztetést, még hétfőn délelőtt legyenek szívesek gyermeküket bejelenteni az iskolai étkezde vezetőjénél!

Köszönjük a megértést és együttműködést! Jó erőt, kitartó egészséget és sikerekben gazdag  új tanévet mindenkinek!

Rozhodnutie_ministra_s_ucninnostou_od_1.9.2022.pdf
            Zelena_otvorenym_skolam_2022-2023-1.pdf